אודות

אודות Ruby Finance

Ruby Finance הינה סוכנות ביטוח ופיננסים חדשנית ומתקדמת העוסקת במגוון רחב של תחומי תכנון פיננסי, פנסיוני ופרישה לצד שירותי ביטוח וניהול סיכונים, שירותי ניהול הון והקצאת נכסים ומתן פתרונות בתחום המימון והאשראי. שירותי הסוכנות מיועדים לצרכי הבטחת עתידם הכלכלי של קהל לקוחותיה, והם מותאמים באופן אישי לכל אחד ואחת מהם.

Ruby Finance הוקמה בשנת 2015 על ידי ריקי רובי-סעדי, בעלת הכשרה וניסיון מקצועי רחב היקף בכל אחד מתחומי התמחות בהם עוסקת הסוכנות. לרשותה של רובי-סעדי, תואר BA בכלכלה וניהול, רישיון ייעוץ פנסיוני מטעם משרד האוצר, רישיון לייעוץ ושיווק השקעות )מותלה( מטעם הרשות לניירות ערך ורישיון לתכנון פיננסי CFP מטעם איגוד המתכננים הפיננסים העולמי.

 

שירותי ומוצרי הסוכנות

  • מוצרי ביטוח וניהול סיכונים – שיווק מתקדם של פוליסות חיים, בריאות, סיעוד, מחלות קשות, תאונות אישיות ואובדן כושר עבודה.
  • תכנון פנסיוני – שירות מקצועי המציב את עתידו הפנסיוני של הלקוח במרכז תשומת הלב. שירות זה מיושם באמצעות קופות גמל, קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים ומוצרים פנסיונים נוספים.
  • תכנון פיננסי – שירותי תכנון מקיפים ומתמשכים המותאמים באופן אישי לכל שלב בחייו של החוסך. שירות זה מיושם באמצעות בחינת כל אחד ממוצרי ההשקעה והביטוח המשווקים על ידי הסוכנות, לרבות, קופות גמל להשקעה, פוליסות חיסכון, קרנות השתלמות ועוד.
  • תכנון פרישה – לסוכנות התמחות מקצועית בתכנון הליכי פרישה ועבודה עם פורשים, לרבות, ניצול ומיצוי של הטבות מס ושירותי טיפול מקצועיים בהעברות עושר בין דוריות
  • ניהול הון והקצאת נכסים – מגוון רחב של מוצרי ניהול הון והקצאת נכסים באמצעות ניהול תיקי השקעות, אפשרויות מסחר עצמאי, קרנות גידור, קרנות נדל"ן ועוד.
  • פתרונות מימון ואשראי – לסוכנות התמחות מקצועית בכל הנוגע למתן פתרונות לכל נושא פיננסי, לרבות, פתרונות מיומן ואשראי לבעלי עסקים, וכל זאת תוך שקיפות מלאה, הגדרת מטרות וניתוח מעמיק של צרכי הלקוח.

 

על מנת להבטיח לקהל לקוחותיה את השירות/מוצר האופטימאלי והמותאם ביותר לצרכיהם הביטוחיים והכלכליים, סוכנות Ruby Finance מתחייבת להליכי תכנון מתקדמים המלווים במתן שירות אישי ואובייקטיבי.