איתור כספים וחסכונות

גם אתם "מפזרים" את כספכם בין מספר חברות ביטוח וגופים פיננסיים? גם אתם מתקשים לעקוב אחר גובה דמי הניהול ותעריפי הביטוח? גם אתם מחזיקים במספר אפיקי חיסכון ופנסיה ישנים ואין לכם מושג איפה הכסף? זה הזמן להכיר מקרוב את שירותי המחלקה שלנו לאיתור כספים וחסכונות ולהפוך את הכספים האבודים לאמצעי חיסכון והשקעה יעילים יותר!

אנחנו בסוכנות הביטוח והפיננסים Ruby Finance, עוסקים ומתמחים במתן פתרונות בענפי הביטוח, ההשקעה והחיסכון, וכחלק מהשירות המקצועי המוצע על ידינו אנו מעמידים לרשות כל אחד ואחת מלקוחותינו את שירותיה של המחלקה לאיתור כספים וחסכונות אבודים.

מחלקה זו מתמחה באיתור כספים אבודים אותם שילמתם לאורך השנים באמצעות אפיקי פנסיה וחסכונות שונים בהם החזקתם. כמו כן, שירותי המחלקה מתמקדים באפיון צרכיו הביטוחיים והכלכליים של כל לקוח, וזאת לצרכי התאמת הפתרון האופטימאלי ביותר בעבורו למטרות שימוש באותם כספים אבודים.

איפה הכסף? התשובה לשאלה עוברת דרכנו!
הידעתם שעל פי נתונים רשמיים של משרד האוצר למעלה מ-30 מיליארד שקלים בחיסכון הפנסיוני פשוט "נשכחו" על ידי בעליהם? הידעתם של פי נתונים רשמיים של בנק ישראל קיימים למעלה מ-4 מיליארד שקלים בחשבונות בנק רדומים ו/או חשבונות ללא תנועה?

על מנת לאתר בעבורכם כספים וחסכונות אבודים וישנים, אנחנו בסוכנות הביטוח Ruby Finance, מפעילים בעבורכם מגוון רחב של כלים ואמצעים מתקדמים המיועדים לצרכי איתור כספים וחסכונות.

כלים ואמצעים אלו כוללים בין היתר:

  • הפעלת מערכות אינטרנטיות לצרכי איתור כספים וחסכונות
  • שירותי מבדק פנסיוני המיועד לצרכי בדיקה ואיתור של אפיקי פנסיה ישנים
  • איתור חשבונות בנק רדומים ו/או חשבונות ללא תנועה
  • פעילות ממוקדת לבחינת דמי הניהול אותם אתם נדרשים לשלם כיום באפיקי החיסכון הפנסיוני ומוצרי ההשקעה העומדים לרשותכם
  • שירותי תכנון פיננסי וייעוץ אישי למינוף כספי החיסכון האבודים

שירותי המחלקה לאיתור כפסים וחסכונות אבודים ב- Ruby Finance, מיועדים לכל אחד ואחת מלקוחות הסוכנות, ולכל אחד ואחת מכם המעוניין לאתר את כספיו האבודים.
לפרטים נוספים אודות השירות אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום!