איתור כספים וחסכונות

פרטי השירות

גם אתם “מפזרים” את כספכם בין מספר חברות ביטוח וגופים פיננסיים? גם אתם מתקשים לעקוב אחר גובה דמי הניהול ותעריפי הביטוח? גם אתם מחזיקים במספר אפיקי חיסכון ופנסיה ישנים ואין לכם מושג איפה הכסף? זה הזמן להכיר מקרוב את שירותי המחלקה שלנו לאיתור כספים וחסכונות ולהפוך את הכספים האבודים לאמצעי חיסכון והשקעה יעילים יותר! אנחנו בסוכנות הביטוח והפיננסים רובי תכנון פיננסי, עוסקים ומתמחים במתן פתרונות בענפי הביטוח, ההשקעה והחיסכון, וכחלק מהשירות המקצועי המוצע על ידינו אנו מעמידים לרשות כל אחד ואחת מלקוחותינו את שירותיה של המחלקה לאיתור כספים וחסכונות אבודים.

מחלקה זו מתמחה באיתור כספים אבודים אותם שילמתם לאורך השנים באמצעות אפיקי פנסיה וחסכונות שונים בהם החזקתם. כמו כן, שירותי המחלקה מתמקדים באפיון צרכיו הביטוחיים והכלכליים של כל לקוח, וזאת לצרכי התאמת הפתרון האופטימאלי ביותר בעבורו למטרות שימוש באותם כספים אבודים.

איפה הכסף? התשובה לשאלה עוברת דרכנו!
הידעתם שעל פי נתונים רשמיים של משרד האוצר למעלה מ-30 מיליארד שקלים בחיסכון הפנסיוני פשוט “נשכחו” על ידי בעליהם? הידעתם של פי נתונים רשמיים של בנק ישראל קיימים למעלה מ-4 מיליארד שקלים בחשבונות בנק רדומים ו/או חשבונות ללא תנועה? על מנת לאתר בעבורכם כספים וחסכונות אבודים וישנים, אנחנו בסוכנות הביטוח רובי תכנון פיננסי, מפעילים בעבורכם מגוון רחב של כלים ואמצעים מתקדמים המיועדים לצרכי איתור כספים וחסכונות.

הכלים הטכנולוגיים ואמצעי איתור הכספים והחסכונות כוללים בין היתר:

איתור חשבונות בנק רדומים ו/או חשבונות ללא תנועה

פעילות ממוקדת לבחינת דמי הניהול אותם אתם נדרשים לשלם כיום באפיקי החיסכון הפנסיוני ומוצרי ההשקעה העומדים לרשותכם

שירותי מבדק פנסיוני המיועד לצרכי בדיקה ואיתור של אפיקי פנסיה ישנים

הפעלת מערכות אינטרנטיות לצרכי איתור כספים וחסכונות

שירותי המחלקה לאיתור כפסים וחסכונות אבודים ברובי תכנון פיננסי מיועדים לכל אחד ואחת מלקוחות הסוכנות, ולכל אחד ואחת מכם המעוניין לאתר את כספיו האבודים. לפרטים נוספים אודות השירות אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום!

שאלות ותשובות

שאלה

תשובה

שאלה

תשובה

שאלה

תשובה

שאלה

תשובה

שאלה

תשובה

למה כדאי לכם להצטרף?

זמינות גבוהה
אנו ברובי תכנון פיננסי מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון אמצעי תקשורת בזמינות גבוהה על מנת להבטיח ניהול פיננסי בראש שקט ועם מענה ראוי ומהיר ככל הניתן.

חדשנות טכנולוגית
מערכות פיננסיות מתקדמות הכוללות סימולטורים מתוחכמים לתכנון פיננסי ופרישה, מערכות ניהול ובקרה לניהול תיק נכסים פיננסים ברמה הגבוהה ביותר, כמו גם הנגשת המידע האישי בצורה מדויקת ובהירה באמצעות אתר האינטרנט שלנו.

מקצועיות ומומחיות
צוות מתכננים פיננסים ואנשי מקצוע מהמובילים בתחום יבצעו עבורכם תכנון פיננסי מקיף ואופטימלי ויסייעו במציאת פתרונות מתקדמים שיבטיחו שאתם בדרך הנכונה להגשמת מטרותיכם ומימוש מלוא זכויותיכם הפיננסיות.

אובייקטיביות
 תכנון פיננסי בלתי תלוי וללא ניגוד עניינים. אנו פועלים כגוף פרטי שאינו חלק באופן ישיר או עקיף מבית השקעות ו/או חברת ביטוח במטרה להבטיח נאמנות מלאה ולספק מגוון רחב של פתרונות ההשקעה הטובים ביותר עבורכם.

איך מצטרפים?

שלב שלישי
לאחר אימות הטפסים נשלח לכם פרטי גישה לניהול החשבון שלכם, ניהול תיק הנכסים וצפייה בדו״חות הפיננסיים שלכם

שלב שני
קיבלתם מסמכים לחתימה? מעולה! חיתמו עליהם באופן דיגיטלי ושלחו חזרה דרך ממשק ניהול הטפסים המקוון שלנו

שלב ראשון
צרו קשר בטופס יצירת הקשר בעמוד עם פרטי הקשר שלכם

רוצה להצטרף ולקבל מידע נוסף?