תכנון פרישה

ליווי והכוונה לכל אורך תהליך הפרישה על כלל ההיבטים הפנסיוניים, פיננסים והיבטי המיסוי, במטרה לדאוג לרווחתם העתידים של הפורשים ולאפשר להם לקבל החלטות מושכלות המגובות בידע וארגז כלים מעשי לתכנון העתיד ומימוש מלוא זכויותיהם הפיננסיות בפרישה.

Ruby Finance – למה אנחנו

אובייקטיביות – תכנון פיננסי בלתי תלוי וללא כל ניגוד עניינים הרואה לנגד עיניו את טובת הלקוח ורווחתו. אנו פועלים כגוף פרטי ואיננו מוחזקים באופן ישיר או עקיף על ידי בית השקעות ו /או חברת ביטוח במטרה להבטיח נאמנות מלאה ולספק מגוון רחב של פתרונות השקעה מהם נוכל לבחור את הטוב ביותר עבורכם.

מומחיות ועדכניות – תכנון עתידם הכלכלי של אלפי לקוחותינו מחייב אותנו בשמירה על רמת מומחיות גבוהה הדורשת פיתוח והעמקת הידע המקצועי על בסיס שוטף תוך שימת דגש על פיתוח שירותים ייחודיים וחשיבה מחוץ לקופסא למציאת פתרונות השקעה מתקדמים.

מקצועיות – צוות מתכננים פיננסים מנוסה ורב-תחומי ואנשי מקצוע מהמובילים בתחום יבצעו עבורכם תכנון פיננסי מקיף ואופטימאלי ויסייעו במציאת פתרונות מתקדמים לסוגיות פיננסיות מורכבות שיבטיחו שאתם צועדים בדרך הנכונה להגשמת מטרותיכם ומימוש מלוא זכויותיכם הפיננסיות

ניסיון – ותק רב שנים וניסיון מוכח בתכנון פיננסי ופרישה עבור אלפי עובדים, פורשים וגמלאים ממגוון מעסיקים, ארגונים ומוסדות מהמובילים במשק הישראלי.

מעטפת שירותים – מגוון שירותים פיננסיים ופתרונות פרישה מתקדמים, הכוללים: תכנון פיננסי, תכנון פנסיוני, תכנון פרישה, ניהול הון והשקעות , תכנון העברה בין דורית, ביטוח וניהול סיכונים , אשראי, הלוואות יחד עם שירותים נוספים יספקו לך פתרון פיננסי הוליסטי ומותאם אישית.

פתרונות רוחביים – קשרי עבודה הדוקים וממשקי עבודה ישירים מול בתי ההשקעות, חברות הביטוח, בנקים וקרנות בארץ ובחו”ל על מנת להציע מגוון רחב של אפשרויות השקעה מהם נוכל לבחור את הפתרונות המתאימים לכם ביותר.

חדשנות טכנולוגית – מערכות פיננסיות מתקדמות הכוללות סימולטורים מתוחכמים לתכנון פיננסי ופרישה, מערכות ניהול ובקרה לניהול תיק נכסים פיננסים ברמה הגבוהה ביותר, כמו גם הנגשת המידע האישי בצורה מדויקת ובהירה באמצעות אתר האינטרנט שלנו.

תנאי הצטרפות מועדפים – שיתוף פעולה פורה עם מגוון מעסיקים במשק לסבסוד עלויות והסכמי דמי ניהול בלעדיים לשיווק בתנאים מועדפים יבטיחו הפחתת עלויות ויאפשרו לכם להגדיל את ערך החיסכון והקצבה העתידיים .

שירותיות – מתן שירות אישי, אכפתי, אדיב וזמין שנועד ללוות אתכם לאורך כל תהליך התכנון הפיננסי והפרישה, ולספק את מירב ההבנה והכלים הפיננסים המתקדמים להבטחת עתידכם על בסיס ONESTOPSHOP